Budowa karty win

zamówienie

Karta Win przede wszystkim powinna współgrać z menu restauracji, tak by stanowić uzupełnienie potraw uwypuklając wszystkie smaki kryjące się w daniu. Ponadto ważne jest, by wina znajdujące się w karcie były doskonałe jakościowo i nie były dostępne w powszechnej sprzedaży, co dodatkowo wpływa na unikatowy charakter restauracji. Celem naszej firmy jest to, by budować w klientach Państwa restauracji przekonanie, iż poza doskonałym jedzeniem oferowanym przez restauracje warto wybrać się do niej również na wyśmienite i niepowtarzalne wino.

Co więcej, karta win powinna być kompletna zarówno pod kątem geograficznym, uwzględniając wszystkie najważniejsze regiony winiarskie świata, jak i pod kątem smakowym, zawierając w sobie zróżnicowanie smakowe zaspokajające gusta wielu gości. Należy pamiętać, że wina znajdujące się w karcie powinny być dostosowane do profilu klienta, którego obsługujemy, i każdy z klientów powinien znaleźć w naszej ofercie pozycję, która zaspokoi jego oczekiwania. Karta win nie może być zbyt długa, gdyż w tym momencie staje się ona nieczytelna i może wprawiać gościa restauracji w zakłopotanie, dlatego sam schemat budowy karty ma kluczowe znaczenie i stanowi pewnego rodzaju szczegółowy informator dla gościa.

Karta Win powinna być zbudowana w sposób gwarantujący rotację wszystkich pozycji znajdujących się w karcie, dlatego kluczowym faktem jest śledzenie aktualnych trendów rynkowych na rynku winiarskim oraz analizę bieżących preferencji klientów. Firma Winne Pola pracując z ponad 150 restauracjami na terenie całej Polski posiada ogromną bazę, co gwarantuje nam dostęp do informacji, które możemy analizować i wprowadzać wśród naszych partnerów.

Ostatnim argumentem, przez wielu uważanym za kluczowy, jest aspekt cenowy. Dobre wino po narzuceniu marży restauratora musi pozostawać atrakcyjne cenowo, gdyż w innym przypadku staje się niesprzedawalne. Winne Pola jako bezpośredni importer win unikający pośredników w łańcuchu dostaw przy zastosowaniu najnowszych rozwiązań budowy marży przy komponowaniu karty win jest w stanie zagwarantować, że karta win będzie efektywnym i dobrze funkcjonującym instrumentem wspierającym sprzedaż wina w Państwa restauracji.

 


 

szkolenia kelnerskie

Wsparcie sprzedaży

Nasi dostawcy

Gwarancja jakości

Firma Winne Pola poprzez kompleksowy cykl szkoleń profesjonalnie przygotowuje kadrę kelnerską restauracji zarówno pod kątem ..

Do najczęściej stosowanych rozwiązań należą degustacje dla gości restauracji, prezentacje multimedialne, spotkania z sommelierami ... Jeśli chcecie Państwo uzyskać więcej informacji dotyczących naszych dostawców, oraz win, które oferują prosimy zapoznać się z materiałami... Jesteśmy jedyną firmą na polskim rynku, która kompleksowo rozwiązuje całość tematyki związanej z winem w restauracji i hotelu ...