Opinie i rekomendacje

Jesteśmy jedyną firmą na polskim rynku, która kompleksowo rozwiązuje całość tematyki związanej z winem w restauracji i hotelu tak, aby dzięki zastosowaniu unikalnych zintegrowanych rozwiązań wpływać na realizację celów i oczekiwań właścicieli i managerów. To właśnie bliska współpraca z właścicielami i managerami restauracji pozwala nam na bieżąco śledzić trendy i tendencje panujące na rynku oraz monitorować oczekiwania klientów aby błyskawicznie reagować i wdrażać skuteczne rozwiązania wychodzące naprzeciw tym oczekiwaniom.

We współpracy z restauracjami i hotelami gwarantujemy błyskawiczną dostawę zamówionego wina na terenie całego kraju, utrzymywanie stanów magazynowych gwarantujących utrzymanie ciągłości dostaw oraz opcję buy-back przy obsłudze dużych eventów, gdzie trudne jest prognozowanie dotyczące spożycie wina.

Nasze wina nie są dostępne w żadnej powszechnej i ogólnie dostępnej sieci sprzedaży i są przewidziane wyłącznie do sprzedaży gastronomicznej. Fakt ten ma ogromne znaczenie przy budowie unikalnego charakteru restauracji, gdzie temat wina ma stanowić uzupełnienie zakładanej strategii działania.

Nasza współpraca z restauracją lub hotelem nie jest obwarowana żadną umową, która zobowiązywałaby naszego partnera do wyłączności w zakresie współpracy z firmą Winne Pola. W ten sposób restaurator ma całkowitą swobodę w doborze partnerów do współpracy w zakresie win, a w wielu przypadkach dzięki jakości serwisu, profesjonalizmowi w działaniu oraz odpowiedzialności pracowników firmy Winne Pola decyduje się na kompleksową i wyłączną współpracę z nami.

Rekomendacje

 

     

Hotel Lenart

Restauracje Ryszarda

R.Amarylis

Det Norske Veritas Poland


       

Hotel & SPA Czarny Groń

Hotel restauracja jaś wędrowniczek

Hotel Amadeus

Billys' american restaurants

       

Bazuny Hotel***&SPA


PAŁAC CZARNY LAS

Korbasowy Dwór

Hotel Gorczowski

       

 


Hotel columbus

Hotel Wolne Miasto

 

   
       

szkolenia kelnerskie

Budowa karty win

Wsparcie sprzedaży

Nasi dostawcy

Firma Winne Pola poprzez kompleksowy cykl szkoleń profesjonalnie przygotowuje kadrę kelnerską restauracji zarówno pod kątem ..

Karta Win przede wszystkim powinna współgrać z menu restauracji, tak by stanowić uzupełnienie potraw uwypuklając wszystkie...

Do najczęściej stosowanych rozwiązań należą degustacje dla gości restauracji, prezentacje multimedialne, spotkania z sommelierami ... Jeśli chcecie Państwo uzyskać więcej informacji dotyczących naszych dostawców, oraz win, które oferują prosimy zapoznać się z materiałami...