Wsparcie sprzedaży

zamówienie

 

Do najczęściej stosowanych rozwiązań należą degustacje dla gości restauracji, prezentacje multimedialne, spotkania z sommelierami zagranicznymi oraz przedstawicielami winiarni. Celem nadrzędnym tego typu eventów jest wzrost świadomości winnej klientów Państwa restauracji oraz promocja win znajdujących się w Państwa karcie.

Ponadto często w porozumieniu z naszymi partnerami wdrażamy rozwiązania o charakterze ściśle dopasowanym do danej sytuacji w restauracji, tak by dzięki prostym i efektywnym rozwiązaniom zrealizować założone cele.


szkolenia kelnerskie

Budowa karty win

Nasi dostawcy

Gwarancja jakości

Firma Winne Pola poprzez kompleksowy cykl szkoleń profesjonalnie przygotowuje kadrę kelnerską restauracji zarówno pod kątem ..

Karta Win przede wszystkim powinna współgrać z menu restauracji, tak by stanowić uzupełnienie potraw uwypuklając wszystkie...

Jeśli chcecie Państwo uzyskać więcej informacji dotyczących naszych dostawców, oraz win, które oferują prosimy zapoznać się z materiałami... Jesteśmy jedyną firmą na polskim rynku, która kompleksowo rozwiązuje całość tematyki związanej z winem w restauracji i hotelu ...