współpraca z restauracjami

zamówienie

Jesteś właścicielem restauracji, hotelu lub punktu gastronomicznego? Poszukujesz win tak wyrafinowanych jak Twoja kuchnia? Uważasz, że Twoi goście zasługują na wyjątkową i szczególną ofertę w zakresie win?

Jeżeli na wszystkie pytania udzielasz odpowiedzi twierdzącej, to znaczy, że jesteś na dobrej drodze ku urzeczywistnieniu tych wszystkich pragnień.

Przedstaw nam swoje oczekiwania, priorytety, możliwości oraz to, co chcesz osiągnąć w zakresie budowy karty win oraz ich sprzedaży. My ze swojej strony przedstawimy propozycje win najpełniej spełniających pokładające w nich oczekiwania, a ponadto wdrożymy metody, dzięki którym sprzedaż win wzrośnie. Aby utrwalić pozytywne skutki wdrożenia nowej karty win zapewniamy wstępne szkolenie oraz cykliczne szkolenia przypominające, w zależności od potrzeb i osiągniętych wyników.

Nasi partnerzy mogą także liczyć na stały monitoring czynności prowadzących do osiągnięcia wyznaczonych celów sprzedażowych i moderowanie narzędzi sprzedaży w postaci degustacji, prezentacji i systemów motywacji kadry kelnerskiej w zależności od potrzeb.

Systematyczna ocena realizacji celów pomaga na szybkie i precyzyjne dostosowanie metod i narzędzi sprzedaży do zmieniających się warunków otoczenia. Elastyczność i profesjonalizm podparty wiedzą z zakresu sprzedaży oraz wiedzą o winie są gwarantem długiej i owocnej współpracy.


pobierz folder

Poniżej schemat współpracy z restauracjami.

schemat

szkolenia kelnerskie

Budowa karty win

Wsparcie sprzedaży

Nasi dostawcy

Gwarancja jakości

Firma Winne Pola poprzez kompleksowy cykl szkoleń profesjonalnie przygotowuje kadrę kelnerską restauracji zarówno pod kątem ..

Karta Win przede wszystkim powinna współgrać z menu restauracji, tak by stanowić uzupełnienie potraw uwypuklając wszystkie... Do najczęściej stosowanych rozwiązań należą degustacje dla gości restauracji, prezentacje multimedialne, spotkania z sommelierami ... Jeśli chcecie Państwo uzyskać więcej informacji dotyczących naszych dostawców, oraz win, które oferują prosimy zapoznać się z materiałami... Jesteśmy jedyną firmą na polskim rynku, która kompleksowo rozwiązuje całość tematyki związanej z winem w restauracji i hotelu ...