Współpraca

Wzrost sprzedaży o blisko 65% dzięki wdrożeniu spersonalizowanego programu Winnych Pól może imponować. I słusznie. Jednak za każdą liczbą stoi zgrany zespół ludzi pasji, którzy z ogromnym zaangażowaniem cały czas zdobywają cenną wiedzę i wprowadzają ją z sukcesem w biznesy naszych Klientów.

 

Przedstaw nam swoje oczekiwania, priorytety, możliwości oraz to, co chcesz osiągnąć w zakresie budowy karty win oraz ich sprzedaży. Na tej bazie tych cennych informacji przygotujemy propozycje win najpełniej spełniających pokładające w nich oczekiwania, wdrożymy metody, dzięki którym sprzedaż win wzrośnie. Działamy holistyczne – oprócz audytu i opracowania strategii przeprowadzamy także wstępne cykliczne szkolenia przypominające – w zależności od potrzeb i osiągniętych wyników.

Nasi partnerzy mogą także liczyć na stały monitoring czynności prowadzących do osiągnięcia wyznaczonych celów sprzedażowych i moderowanie narzędzi sprzedaży w postaci degustacji, prezentacji i systemów motywacji kadry kelnerskiej w zależności od potrzeb.

Systematyczna ocena realizacji celów pomaga na szybkie i precyzyjne dostosowanie metod i narzędzi sprzedaży do zmieniających się warunków otoczenia. Elastyczność i profesjonalizm podparty wiedzą z zakresu sprzedaży oraz wiedzą o winie są gwarantem długiej i owocnej współpracy.

Jak
to działa

  • Masz restauracje?
  • Wdrażamy narzędzia, które zagwarantują wzrost sprzedaży win
  • Przedstaw swoje oczekiwania.
  • Monitoring realizacji celów
  • Wspólnie budujemy ofertę
  • Ocena współpracy

Bądź na bieżąco

Śledź nasze poczynania w internecie

Zamknij