9. XI.2018r. w Restauracji The Time w Poznaniu Podczas Gali tegorocznego Grand Prix Magazynu WINO Szanowne Gremium uznało naszą firmę, Winne Pola Dostawcę Win do Najlepszych Restauracji, IMPORTEREM ROKU 2018.

Statuetki Grand Prix Magazynu Wino przyznawane są ludziom, miejscom i winom, których wyróżnia charyzma, charakter i nieprzeciętność.

Zostaliśmy uhonorowani „ za wielką pracowitość połączoną z pasją i kompleksowością obsługi. Winne Pola służą swoim klientom pełnym wsparciem merytorycznym, technicznym i logistycznym. W tej kompleksowości mieszczą się również organizowane szkolenia dla kadry restauracji i hoteli oraz szkolenia z niezbędnej wiedzy produktowej. Za wieloletnie zaangażowanie w szeroko pojętą HoReCę”, cytując wręczających nagrody.

To wielki zaszczyt, ponieważ tytuł Importera Roku potwierdza najwyższą jakość świadczonych przez nas usług oraz oferowanych produktów. Jesteśmy niezwykle dumni, że zostały docenione osiągnięcia zarówno w partnerstwie biznesowym, jak również we współtworzeniu rynku winnego w Polsce.

Chcielibyśmy również złożyć podziękowania na ręce wszystkich naszych partnerów biznesowych, klientów oraz wszystkich osób i miejsc, z którymi współpraca w dużej mierze przyczyniła się do owego sukcesu.

Gratulujemy wszystkim Laureatom i życzymy dalszych sukcesów. W szczególności jesteśmy dumni ze zwycięstw naszych kolegów z Trójmiasta: KaapVino – Finest Wines of South Africa oraz Winoko GRATULUJEMY!

Ze szczegółami można zapoznać się w relacjach Magazynu Wino tutaj oraz tutaj.

DZIĘKUJEMY i ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!!