Współpraca

Wzrost sprzedaży o blisko 65% dzięki wdrożeniu spersonalizowanego programu Winnych Pól może imponować. I słusznie. Jednak za każdą liczbą stoi zgrany zespół ludzi z pasją, którzy z ogromnym zaangażowaniem cały czas zdobywają cenną wiedzę i wprowadzają ją z sukcesem w biznesy naszych Klientów.

Decydując się na współpracę z nami deklarujemy 100% zaangażowanie w Państwa projekt, przeprowadzanie szkoleń oraz doradztwo merytoryczne poprawiające efektywność funkcjonowania restauracji. Dodatkowo niezawodna praca całego zespołu Winnych Pól gwarantuje bezproblemową i profesjonalną współpracę z Państwa restauracją.

Współpraca z nami to kompleksowy, wieloetapowy, sukcesywny projekt, którego celem jest zagospodarowanie wszelkich zasobów na płaszczyźnie produktowej, sprzedażowej oraz serwisowej tak, aby wzrost sprzedaży wina i satysfakcja gości uzyskały wartości optymalne.

Jak nawiązać współpracę? Prosimy o przedstawienie swoich oczekiwań, priorytetów,  możliwości oraz tego, co chcesz osiągnąć w zakresie wielkości sprzedaży win, selekcji produktowej, programów szkoleniowych oraz wsparcia z naszej strony.  Na bazie tych informacji przygotujemy ofertę win oraz kompleksowy projekt współpracy. 

Najważniejszy jest koncept, pomysł na realizację strategii w Państwa restauracji.

Następnie zaproponujemy strategię sprzedaży oraz zastosujemy odpowiednią politykę cenową pozwalającą osiągnąć optymalną marżę na sprzedaży win.

Dokonamy  wyboru win najlepiej pasujących do charakteru Państwa restauracji, jak i segmentu gościa, który obsługuje Restauracja.

W ramach współpracy zbudujemy spersonalizowany program szkoleń  kadry kelnerskiej, podczas których wdrożymy  techniki skutecznej jego sprzedaży oraz zgłębimy profesjonalną wiedzę o winie.

Współpraca z nami to nie tylko dostarczanie wina do restauracji, ale gwarancja zwiększenia efektywności funkcjonowania Państwa biznesu. 

Wspólnie możemy osiągnąć sukces! 

Serdecznie zapraszamy!

Jak
to działa

Bądź na bieżąco

Śledź nasze poczynania w internecie