5 marca w Małej Warszawie  przy Otwockiej odbyła się się 6 edycja konferencji dla branży gastronomicznej – Food Service Summit 2019. Program tegorocznej edycji poświęcony był odpowiedzi na pytania: Jak osiągnąć sukces w gastronomii? Jak robią to inni, którym się udało? Skąd czerpać pomysły?

Jako prelegenci oraz osoby wiodące zaangażowani zastali przedstawiciele branży gastronomicznej, którzy związani są z nią od lat: restauratorzy, szefowie kuchni, sommelierzy i menedżerowie. Wśród nich znaleźli się m.in. Agnieszka i Marcin Kręgliccy, Marcin Wojtasik (Yatta Ramen), Monika i Tomasz Roehr (Cosmo Bar), Tadeusz Müller (Make Me Food), Patrycja Siwiec, Adam Pawłowski, Aleksandra Lazar, Anna Oleksak, Katia Roman-Trzaska (Little Chef) oraz nasz dyrektor handlowy Grzegorz Wejer. Gościem specjalnym tego wydarzenia była również Magda Gessler , która zaznaczyła w swojej wypowiedzi, że Restauracja to najtrudniejszy zawód świata.

Tematem wystąpienia Grzegorza Wejera  był: „Unikalność, jakość, zysk: Jak to osiągnąć w dobie rosnącej konkurencji – skuteczność metod up-sellingu”. W szczególności poddane analizie zostały znaczące różnice między definicją up-sellingu, a jego istotą.

Słuchacze mogli dowiedzieć się więcej o:
✔️ Warunkach koniecznych dla efektywnego up-sellingu.
✔️ Gwarancji rozwiązań opartych na rentowności – czyli jak zwiększyć sprzedaż win i nie utopić kapitału.
✔️ Wzroście sprzedaży produktów podstawowych oraz dodatkowych – skuteczne rozwiązania .
✔️ Satysfakcji gości – zjeść a być – znacząca różnica.
✔️ Restauracji – wyjątkowym miejscu dzięki up-sellingowi.

Organizatorem konferencji był Magazyn Food Service wydawany przez VFP Communications.

Dziękujemy za uczestnictwo wszystkim gościom konferencji oraz organizatorom za zaproszenie!